Office masáž

Čo je office masáž?

Office masáž je uvoľňujúco-energetická masáž. Vykonáva sa v sede na špeciálnej ergonomickej stoličke, klient zostáva kompletne oblečený (1 vrstva vrchného oblečenia). Nepoužívajú sa žiadne oleje alebo iné pomôcky, masér vykonáva masáž cez oblečenie. Nie je potrebná žiadna príprava, čím sa eliminuje čas medzi 2 masážami a zamestnanci nestrácajú čas vyčkávaním mimo svojho pracovného miesta. Potrebný priestor je cca 1x2m na pokojnom mieste.

Špeciálnymi hmatmi sa postupne uvoľňujú najviac stresom postihnuté partie u ľudí so sedavým zamestnaním - chrbát, šija, ramená, predlaktia, dlane a vlasatá pokožka hlavy.  Masáž v sede využíva kombináciu techniky Shia-tsu a techniky akupresúry meridiánov, t.j. tlaku na presne určené body energetických kanálov tela. Cieľom masáže je posilniť "Tchi", čiže tok životnej energie, čím dochádza k harmonizácii celého tela. 15 minútová masáž v sede znižuje úroveň fyzického aj mentálneho stresu a následne zásadne zvyšuje bdelosť, pozornosť a produktivitu práce po nej.

 Aká dlhá masáž sa doporučuje?

Office masáž zvyčajne trvá 10 – 15 minút, ale môžete si zvoliť medzi 10, 15, 20 alebo 30 minútovou. Dĺžka masáže sa zvyčajne volí podľa počtu zamestnancov, ktorým chcete masáž dopriať. Z praxe sú najbežnejšie 10 – 15 minútové masáže, nakoľko poskytnú žiadaný účinok a počas hodiny je možné dopriať relax až 4-6 zamestnancom (na jedného maséra). Počas 1 pracovného dňa teda zrelaxuje až 32 – 48 zamestnancov, čo radí túto metódu medzi jednu z časovo aj finančne najefektívnejších.

Premium Downlaod Templatesby bigtheme.org

Дървен материал от emsien3.com

Online bookmaker Romenia bet365

Germany bookmaker bet365 review by ArtBetting.de